wojciech.glatman@sedom.com.pl

+48 77 465 11 31

Odwiedź nasz Fanpage

Termin realizacji: 
7-14 dni roboczych

Mak. wymiar :
szer. 5000mm
wys. 2980mm

Brama segmentowa garażowa

Funkcjonalność

Zapewniamy nie tylko estetyczny wygląd, ale również szeroki wybór paneli wraz z dodatkowymi wariantami, umożliwiającymi zastosowanie zarówno w nowym budownictwie, jak i w remontowanych posesjach, czy też budynkach użyteczności publicznej.

Budowa

Bramy garażowe ? segmentowe dostarczane przez naszą Firmę posiadają odpowiednie atesty jak i certyfikaty umożliwiający ich sprzedaż. Wykorzystanie ocynkowanych elementów stalowych gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Panele z których wykonana jest brama, ocieplone są pianką poliuretanową, a dpowiednie uszczelnienie zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury w garażu. Konstrukcje otwierają się płynnie i lekko, dzięki wyważeniu specjalnymi sprężynami skrętnymi.

Komfort obsługi

Posiadamy niezawodną automatykę, dostarczana przez wiodące firmy co umożliwia nie tylko otwieranie bramy garażowej nie wsiadając z samochodu, ale również zintegrowanie jej z innymi użądzeniami takimi jak np. brama wiazdowa do posesji.

Walory użytkowe

Dzięki wykorzystaniu różnorodnych sposobów prowadzeń bramy możliwy jest jej montaż w każdym obiekcie. Montaż za otworem wjazdowym pozwala wykorzystać całą szerokość światła przejazdu.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów jak i rodzajów przetłoczeń pozwoli zaspokoić najbardziej wymagających klientów.