wojciech.glatman@sedom.com.pl

+48 77 465 11 31

Odwiedź nasz Fanpage

Termin realizacji: 
10-20 dni roboczych

Mak. wymiar :
szer. 3800mm
wys. 6030mm

Brama segmentowa przemysłowa

Funkcjonalność

Segmentowe bramy przemysłowe oferowane przez naszą firmę, dbają o Państwa bezpieczeństwo w dwojaki sposób, dla użytkownika są bezpieczne w obsłudze, a poprzez zastosowanie urządzeń przeciw pęknięciu lin jak i urządzeń przeciw pęknięciu sprężyn chronią nas, jak również wszystkich użytkowników przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Budowa

Prowadzenie segmentowych bram przemysłowych dopasowane jest do pomieszczenia w zależności od wymagań klienta i dostępności miejsca nad bramą. Możemy zaproponować prowadzenia jak najbliżej sufitu co pozwala wykorzystać max miejsce po jej otwarciu i gwarantuje stabilne zamontowanie bramy, co z kolei wpływa na jej cichą i łatwą obsługę.Dobór właściwego systemu prowadzeń zależy również od kąta pochylenia dachu.

Komfort obsługi

Stosowane przez nas systemy automatyki, drzwi serwisowych jak i przekładni łańcuchowych zapewnia komfortową i prostą obsługą bram spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Walory użytkowe

Dzięki wykorzystaniu różnorodnych sposobów prowadzeń bramy możliwy jest jej montaż w każdym obiekcie. Montaż za otworem wjazdowym pozwala wykorzystać całą szerokość światła przejazdu.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów jak i dwa rodzaje przetłoczeń pozwolą zaspokojić najbardziej wymagających klientów.