wojciech.glatman@sedom.com.pl

+48 77 465 11 31

Odwiedź nasz Fanpage

Termin realizacji: 
7-14 dni roboczych

Mak. wymiar :
szer. 1500mm
wys. 2400mm

Moskitiera system ramkowy stały MRSZ

Funkcjonalność

System moskitiery ramkowej stałej MRSZ jest rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o zastosowaniu na zlicowanych oknach aluminiowych. Dlatego produkt ten doskonale nadaje się do zastosowania w budynkach biurowych czy lokalach handlowych jak również w budownictwie mieszkaniowym. Produkty te charakteryzują się dużą estetyką oraz wysoką jakością detali.

Budowa

Wszystkie elementy konstrukcyjne MRSZ są wykonane z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia ich odporność na działanie czynników atmosferycznych, gwarantując niezawodne użytkowanie produktu przez wiele lat. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych zagniatanych lub skręcanych, co sprawia, że jest ona estetyczna oraz kolorystycznie dopasowana do ramy okiennej (możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL). Profil ramy został tak zaprojektowany, że przy współpracy z uszczelką szczotkową zapewnia kompletne doszczelnienie ramy okiennej. W celu uzyskania większych gabarytów ramki, istnieje możliwość zastosowania profilu
łączącego.

Komfort obsługi

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Zastosowanie moskitiery ramkowej nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna. Prosty i szybki montaż systemu na ramie okna zapewniają specjalne uchwyty montażowe. Zaczepy moskitiery współpracują ze wszystkimi systemami okien aluminiowych oferowanymi przez firmę Aluprof.

Walory użytkowe

Przemyślana konstrukcja moskitiery oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed insektami i owadami, zapewniając przy tym doskonały dostęp światła dziennego i swobodną cyrkulację powietrza. Doskonałej klasy materiały użyte do produkcji, sprawiają, że całość jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, gwarantując w ten sposób niezawodne użytkowanie produktu przez wiele lat.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.