wojciech.glatman@sedom.com.pl

+48 77 465 11 31

Odwiedź nasz Fanpage

Termin realizacji: 
7-14 dni roboczych

Mak. wymiar :
szer. 1500mm
wys. 2400mm

Moskitiera ramowa

Funkcjonalność

System moskitiery ramkowej stałej to najpopularniejsze rozwiązanie tego typu zabezpieczające przed obecnością owadów. Szczególnie polecane jest do zastosowanie w przypadku pomieszczeń, które potrzebują regularnej ochrony jak sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy. System MRS współpracuje z większością profili okiennych PVC i drewnianych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu ramki z narożnikiem wewnętrznym z regulacją kąta możliwe jest wykonanie moskitier o nieregularnych kształtach jak trapezy czy trójkąty.

Budowa

Rama moskitiery wykonana się jest z wysokiej jakości aluminiowych kształtowników ekstrudowanych o nowoczesnym kształcie. Profil ramy występuje w dwóch wariantach: z ?płetwą?, przylegającą do ramy okna oraz bez płetwy?, który posiada specjalną kieszeń na uszczelkę szczotkową i jest stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych. W ofercie dostępny jest również narożnik aluminiowy z możliwością regulacji kąta, który współpracuje z dwoma profilami głównymi moskitiery ramkowej stałej. Do wyboru są również narożniki zewnętrzne tworzywowe dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej.

Komfort obsługi

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych obrotowych zaczepów, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach, co pozwala na dopasowanie do rodzaju stolarki okiennej.

Walory użytkowe

Moskitiera ramkowa MRS w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność okna a jej trwała
i wytrzymała konstrukcja gwarantuje skuteczne użytkowanie przez wiele lat. Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego co sprawia, ze jest odporna na działanie czynników atmosferycznych a do tego jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.