wojciech.glatman@sedom.com.pl

+48 77 465 11 31

Odwiedź nasz Fanpage

Termin realizacji: 
7-14 dni roboczych

Mak. wymiar :
szer. 1700mm
wys. 2500mm

Moskitiera zwijana MZH

Funkcjonalność

System moskitiery zwijanej MZH to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane głównie z myślą o montażu na oknach dachowych. Uniwersalna budowa systemu pozwala także na montaż moskitiery na oknach pionowych. Ponadto, dzięki zaprojektowaniu wariantu prowadnicy z odsadzeniem możliwy jest również montaż MZH w sytuacji, gdy okno wyposażone zostało w okapnik, który uniemożliwia standardową instalację bezpośrednio do ramy okiennej.

 

Budowa

Konstrukcja moskitiery (skrzynka, prowadnice, listwa dolna) wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i bazuje w głównej mierze na elementach składowych systemu MZN. Pozwoliło to tym samym na wykorzystanie m.in. listwy dolnej i prowadnic, które zostały idealnie dopasowane do specjalnie zaprojektowanego zaczepu hakowego. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu możliwe jest zablokowanie listwy dolnej na oknach dachowych od wewnętrznej strony.

 

Komfort obsługi

Przemyślany kształt zaczepu pozwala na sprawne wklikiwanie i wykliwanie listwy dolnej, co sprawia, że użytkowanie moskitiery jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Dodatkowo zaczep zapewnia doszczelnienie dolnej części moskitiery, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uszczelek.

 

Walory użytkowe

Przemyślana konstrukcja systemu zapewnia skuteczną ochronę przed owadami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza. Ekstrudowane profile z których wykonana jest moskitiera gwarantują z kolei trwałość i wytrzymałość, co pozwoli na korzystanie z tego rozwiązania przez wiele lat użytkowania. Siatka zastosowana w moskitierze wykonana jest z włókna szklanego, co gwarantuje jej odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.